Kaşüstü Mh. Merkez Cd. No:15 Yomra / TRABZON

Ahşap Merdiven

976
Ahşap Merdiven
Ürün Açıklaması

Ahşap merdivenler hafiftir: Ağaç yapısı gereği alternatiflerine göre her zaman daha hafiftir. Bir ahşap merdiven o kadar hafif olabilir ki, onu en hassas alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beton bir duvara sabitleyebilir, Tavana asabilir, hatta basit alanda yaslayabilirsiniz.

Ahşap merdivenler uzun ömürlü ve sağlamdır: Uzun ömürlü olmak onun genlerinde mevcuttur. Doğal hayatın en derin darbeleri ile baş etmeyi bilen ağacın kendini koruma özelliği vardır. O yaşan bir şeydir. Kendi bağışıklık sistemine sahiptir. Ahşap merdivenleri en çok yoran şey bilinçsiz kullanıcılarıdır. Tüm olumsuzluklara rağmen o yıllarca anılar biriktire bilecek kadar uzun ömürlü olabilir. ister iç ister dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir mekanın her alanında kullanılabilir: Ulaşmak istediğiniz yere ulaştırmasının ötesinde, dekorasyonun en dikkat çekici alanıdır her zaman. Gözler ahşap bir merdivenin üzerinde toplanır, bulunduğu ortamın en özel elemanıdır. O, duruşuyla duvardaki değerli bir tabloyu bile kıskandırır. O yüzden ahşap merdivenler şıklığı, zarifliği ve estetik görüntüsüyle en önemli mobilyadır.

Ahşap merdivenler hijyeniktir: Ona hijyeniktir demek az kalır. Ahşap merdivenler hijyen kralıdır. Özündeki ağacın doğallığından gelen bir özelliktir. Masif ahşabın merdiven bedeninde canlandığı andır.

Bakımı kolaydır: Kolay tamir edilir. Yıllar sonra bile ilk günkü haline kolayca getirilebilir. Ona iyi bakmanız gerekmez, kötü davranmayın yeter. Küçük büyük tüm aksiliklere rağmen ilk günkü haline getirilebilir. üstelik bunu için bütçenizi üzmez.

Ahşap merdivenler moderndir: Bulunduğu her ortama, kullanıldığı her tasarıma tam uyum sağlar. Onun, sıcak görünümünü ve estetik duruşu kadar önemli özellikleri vardır. O yüzden en çok tercih edilen merdiven çeşitleri masif ahşap merdivenlerdir.

Fotoğraf Galeri
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bizi arayın