Kaşüstü Mh. Merkez Cd. No:15 Yomra / TRABZON

Banyo Dolabı

774
Banyo Dolabı
Ürün Açıklaması

Evinizde en ilgi çeken bölge dekorasyonu en özenli ve güzel olan bölgedir. Banyolarda buna dahildir. Özenle ve zevkle döşenmiş bir banyoda vakit geçirmek evin bakımsız ve karamsar dekore edilmiş bir bölgesinde vakit geçirmekten daha büyük zevk vereceği muhakkaktır.

Banyolar aşırı büyük olmayan ve dekorasyonu seramik, duşa kabin, lavabo ve banyo dolabı ile tamamlanacak kadar kolay ama aynı zamanda zor mekanlardır. Islak ve nemli bölgeler olmalarından dolayı banyolar her mobilya malzemesinin kullanılmayacağı mekanlar olup, nem ve ıslağa karşı reaksiyon göstermeyen malzemelerden üretilen banyo dolap modelleri ile dekore edilebilmektedir.

Banyolardaki her nesne gibi banyo dolapları da banyoların önemli nesneleridir. Banyo dekorasyonu için yön veren ve hatta seyrini değiştirme gücüne sahip olan banyo mobilyaları istenilen tarza göre alınarak banyoda bir tarz yansıtmaktadır. Klasik sevenlerin klasik, modern sevenlerin modern mobilyalar alarak döşedikleri banyolar için bir çok seçenek mevcuttur.

Fotoğraf Galeri
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bizi arayın